Prekių kokybė

Visos parduodamos prekės www.tavopakuote.lt parduotuvėje yra originalios ir kokybiškos. Kuriamos ir gaminamos Lietuvoje, pasirenkant tik kokybiškas medžiagas.

Produktų dizainas priklauso įmonei Sistemis, UAB, kopijuoti ir platinti informaciją bei prekes, be įmonės sutikimo, griežtai draudžiama.

Prekių grąžinimas

Taip, Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Visos mūsų prekės yra gaminamos pagal individualų užsakymą. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos.

Terminai

Gaminiai, kurie yra gaminami pagal individualius užsakymus, yra pagaminami ir paruošiami atidavimui/siuntimui per 10 darbo dienų* nuo užsakymo suformavimo ir apmokėjimo. Standartiniai gaminai (kuriems nereikia papildomo projektavimo) pagaminami ir paruošiami atidavimui/siuntimui per 5 darbo dienas* nuo užsakymo suformavimo ir apmokėjimo. Jeigu gaminį turite gauti iki konkrečios datos, pageidautina, kad tą datą nurodytumėte užsakydami komentare arba su mumis susisiektumėte atskirai. Esant skubiems gaminiams, yra taikomos priemokos (dėl skubių gaminių skambinkite nurodytais telefonais).

*pagaminimo ir paruošimo terminai gali kisti priklausomai nuo gaminio sudėtingumo, staklių užimtumo ir kitų veiksnių. Dėl tikslaus termino visada galite susisiekti info@medinisdebeselis.lt arba +370 (676) 54535

Prekių pristatymas

Gaminius galite atsiimti pas mus biure/parduotuvėje (Raudondvario pl. 76 – 1A, 2 aukštas, Kaunas) darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. Taip pat siunčiame į visus Lietuvos miestus. Gaminiai siunčiami saugioje pakuotėje per DPD kurjerį arba į DPD paštomatą. Siuntimo kaina nuo 3,5 eur (priklauso nuo gaminio svorio ir dydžio). Siuntimas į kitas Europos šalis kainuoja nuo 7 eur. Siuntos siunčiamos tik registruotos.

Taip pat galima siųsti registruotu paštu, per autobusų stoties siuntas ar kitais būdais. Šie siuntimo būdai pasirenkami iš anksto susitarus.

Rinkodaros pranešimai

Jums sutikus su taisyklėmis, el. paštu, SMS žinutėmis Jums siųsime rinkodaros pranešimus, kad sužinotumėte mūsų naujienas ir galėtumėte susipažinti su mūsų produktais ir juos rasti.

Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti rinkodaros pranešimų, siunčiamų iš www.tavopakuote.lt

Tai galite padaryti:

  • bet kuriame el. laiške spustelėję rinkodaros pranešimų prenumeratos atšaukimo nuorodą;
  • susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo centru.

TAVO PAKUOTĖ – prekės ženklas

Tavo pakuotė – prekės ženklas priklauso Neringai Dūdienei

Rekvizitai:

Neringos Dūdienės IDV nr. 1075495

Atlikite pavedimą į nurodytą sąskaitą:
Neringa Dūdienė
A/S LT264010042501238228

+370 673 77535

Apmokėjimo būdai

 

Apmokėti galite mums į Luminor banko sąskaitą tiesiogiai (mokant į sąskaita, nepamirškite nurodyti užsakymo numerio).
Luminor bankas
A/S LT264010042501238228